MIELE INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKA

Kód: MIELEOFEER

0,00 Kč

Miele je německá firma fungující od roku 1899. Vyrábí elektronické přístroje pro domácnosti i pro profesionální využití. Produkty jsou prvotřídní kvality a společnost klade důraz na jejich dlouhodobou funkčnost, spolehlivost a inovativní řešení. 

Počet
Produkt je skladem - dodání do 7 dní; u značky Liebherr dodání dle domluvy s obchodníkem (+420 601 126 127)

Z domácích spotřebičů mají nejvýznamnější zastoupení na trhu pračky, sušičky, myčky nádobí a vysavače. Firma se specializuje na vestavné a volně stojící kuchyňské spotřebiče (sporáky, pečící trouby, varné desky, odsavače par, parní trouby, kávovary, mikrovlnné trouby a konvektomaty. Jako jediný výrobce domácích spotřebičů nabízí Miele svou vlastní řadu pracích, mycích a ošetřujících prostředků a společnost spolupracuje s firmou Liebherr na chladící technice (chladničky, vinotéky a mrazničky).

V případě profesionálních přístrojů se firma specializuje na péči o prádlo (pro prádelny, čistírny...), mytí nádobí (hoteliérství, gastronomie, kanceláře apod.) a na mytí a dezinfekci laboratorního a zdravotnického zařízení (sterilizace přístrojů).

Jelikož naše firma Kuchyně a interiéry Zlámal vyrábí primárně kuchyně, je nám ctí spolupracovat s Miele a nabízet jejich kvalitní a sofistikované výrobky našim zákazníkům. Miele nepatří mezi levné značky, a tak jako kupříkladu firma Apple, se pyšní skvělým propracovaným systémem a designem. Miele je špičkou na trhu a za kvalitu si je potřeba připlatit, a to nejen za kvalitu využitých materiálů pro výrobu produktů, ale taktéž za software, který dokáže propojit vaše spotřebiče, a v případě, že udělíte přístup technikovi, je schopen zjistit poruchu z místa svého pracoviště, a při opravě u Vás doma bude předem vědět, co si vzít s sebou, a jaká část stroje je poškozena. Mimo to mezi sebou chytré spotřebiče dokáží komunikovat a např. na troubě se Vám může ukázat upozornění, že doprala pračka. Efektivní a skvělý servis je třešničkou na úžasném technologicky vyspělém dortu plného uživatelsky příjemných funkcí, jako je např. výběr z předem nastavených automatických programů v parní troubě či konvektomatu. 

Firma Miele se stará o své zaměstnance i klienty. Nabízí různé kurzy jak pracovat se spotřebiči, a je možné si v praxi vyzkoušet jak fungují. Je to marketingový tah, který se dozajista vyplatí, protože jakmile zjistíte, jak úžasně spotřebič plní svou funkci, budete rozhodnuti si ho zakoupit, a můžete mi věřit, že Vám bude sloužit dlouho a spolehlivě. 

Pro bližší info ohledně spotřebičů se mi neváhejte ozvat na číslo 601 126 127

Miele
MIELEOFEER

16 dalších produktů ve stejné kategorii: