• Nové

Electrolux EW7W4684W

Kód: EW7W4684W

11 066,12 Kč

Pračka se sušičkou se dokáže postarat o prádlo od vyprání až po usušení v jediném praktickém programu.

Počet
Produkt je skladem

Popis produktu

Pračka se sušičkou umí v rámci jediného programu vyřešit vyprání i usušení prádla. Systém DualCare se postará o automatickou detekci typu tkaniny a hmotnosti náplně, na základě těchto informací pak dokáže nastavit teplotu a pohyby bubnu tak, aby bylo o prádlo co nejlépe postaráno. SteamCare využívá sílu páry k osvěžení oblečení a eliminaci přehybů, což omezuje nutnost žehlení. Pokud je nutné prádlo vyslat rychle zpět do provozu, nabízí pračka program Non-stop 60 minut, který je mimořádně rychlý a zároveň účinný.

Automatický systém DualCare

DualCare je systém, který se postará o úpravu programu na základě detekovaného typu tkaniny a hmotnosti náplně. Prádlu se tak dostává péče v optimalizované teplotě a s přizpůsobeným pohybem bubnu. Prádlo si tak může uchovat svůj vzhled i kvalitu déle. Praní i sušení proběhne v rámci jediného plynulého procesu.
Automatický systém DualCare

Osvěžení s využitím páry

Program SteamCare se stará o osvěžení prádla za využití páry. Tím dochází k eliminaci přehybů a minimalizaci nutnosti žehlení. Tím si prádlo udrží déle svůj tvar i texturu. FreshScent dokáže nakombinovat vůni s jemnou párou, čímž jsou tkaniny krásně svěží.
Osvěžení s využitím páry

Péče na míru

Systém SensiCare dokáže zvážit každou jednotlivou náplň a automaticky upravit vybraný program tak, aby praní probíhalo správně dlouhou dobu. Tím dochází k prevenci nadměrného praní, prádlo vydrží déle a příjemněji se nosí.
Péče na míru

Program pro časový pres

Pokud potřebujete mít prádlo rychle znovu k dispozici, můžete využít program Non-stop 60 minut. Ten dokáže menší náplň prádla vyprat i usušit během jediné hodiny v rámci velmi rychlého a účinného cyklu.
Program pro časový pres

Maximální jednoduchost nastavení

Program Wash&Dry dokáže poskytnout komplexní péči o prádlo na jediné tlačítko. Pračka se pak o prádlo postará od vyprání po usušení. Zároveň je možné flexibilně nastavit speciální péči za využití samostatných programů.
Electrolux
EW7W4684W

Parametry

Výška
85 cm
Šířka
60 cm
Hloubka
57,2 cm
Energetická třída
E
Hlučnost / Třída hlučnosti
51 dB
Celkový objem spotřebiče
55 l
Hmotnost
69,5 kg

14 dalších produktů ve stejné kategorii: