Electrolux WQ71-P50IB

Kód: WQ71-P50IB

4 090,08 Kč

Tyčový vysavač

Počet
Produkt není skladem, zavolejte pro bližší info obchodníkovi (+420 601 126 127)

Vysavač Electrolux WQ71-P50IB s inovativní hubicí PowerPro Roller je expertem na tvrdé podlahy. Poradí si s jemným prachem i větším nepořádkem. Pro dokonale čisté a zdravé prostředí je vysavač vybaven pětistupňovou filtrací vzduchu. Díky snadnému přístupu k ruční jednotce a uloženému příslušenství přímo v těle vysavače vysajete rychle a bez námahy.

PowerPro Roller - expert na tvrdé podlahy

PowerPro Roller efektivně odstraňuje jemný prach i velké částice. Uzavřený systém hubice vytváří vyšší rychlost vzduchu a tím zabezpečí 7x větší účinnost sběru prachu v štěrbinách*. Kartáč PowerPro je zárukou vynikajících výsledků na tvrdých podlahách.

*Ve srovnání s předchozím modelem ZB3013.

PowerPro Roller - expert na tvrdé podlahy

Nekompromisní výkon – po delší dobu*

Axiální cyklonová technologie zajišťuje spolehlivý výkon během celého vysávání, od začátku do konce, i po naplnění nádoby na prach. Jelikož výdrž baterie je až 50 minut, poslouží vysavač k úklidu i větší plochy.**

*Udržuje 99 % počátečního výkonu čistění při naplnění nádoby na prach podle normy IEC 62885-2 vydání 1.0: 5.1, 5.7 a 5.9 při nastavení maximálního výkonu.

**Měřeno v ekologickém režimu. Výdrž baterie vysavače při maximálním výkonu je 14 minut.

Nekompromisní výkon – po delší dobu*

Ergonomický design, pohodlné vysávání

Ergonomický design, pohodlné uchopení madla ruční jednotky a nízko položené těžiště ulehčují vysávání podlah i výše položených či těžko dostupných míst – bez náročného zvedání a těžkopádného manévrování.

Ergonomický design, pohodlné vysávání

Pětistupňová filtrace vzduchu

Pětistupňový filtrační systém s filtračním materiálem E10 odstraní až 99,99 %* mikročástic prachu o velikosti větší než 1 µm pro dokonale čisté a zdravé prostředí vašeho domova.

*Testováno podle normy ISO16890.

Pětistupňová filtrace vzduchu

Příslušenství uložené přímo v těle vysavače

Kartáč na prach a štěrbinová hubice zaručují, že se dostanete do každého koutu místnosti, aniž byste museli sahat po dalším vybavení. Pokud je právě nepoužíváte, jsou uložené přímo ve vysavači, takže ten správný nástroj máte vždy po ruce.

Electrolux
WQ71-P50IB

Parametry

Hlučnost / Třída hlučnosti
79 dB
Hmotnost
4 kg

16 dalších produktů ve stejné kategorii: